Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
343
Последний визит на сайт
сегодня
Продаж нерухомості від забудовників без комісії і переплат від усіх забудовників Івано-Франківська. Я не посередник, а ВІДДІЛ ПРОДАЖУ від забудовників нашого міста. Безкоштовна консультація та показ у зручний для Вас час. Продаю квартири на вторинному ринку. Допоможу Вам знайти чи здати в оренду квартиру, будинок, таунхаус, дуплекс, комерційне приміщення. Підберу для Вас найкращий варіант за ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ.

Продажа квартир (3)

  • Житло
    69 500 $
    1 094 $/м²

    Осипа Сорохтея ул., 37б

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Арсенал
    3 комнаты
    64 / 45 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    1970 год постройки
    сегодня
    Затишна 3-кімнатна квартира у зручній локації Продається простора 3-кімнатна квартира по вул. Сорохтея, поруч із Велмартом — ідеальне місце для комфортного життя всієї сім’ї. Квартира розташована на зручному 2 поверсі та має загальну площу 63,5 м². Практичне планування дозволяє раціонально використати кожен метр простору. Переваги: ▫ житловий стан — можна одразу заїжджати та проживати ▫ індивідуальне опалення — комфорт і економія у будь-яку пору року ▫ будинок утеплений зовні — тепло взимку та прохолодно влітку ▫ у вартість входять дві комори в підвалі — додатковий простір для зберігання ▫ зручний 2 поверх — оптимальний варіант для будь-якого віку Локація — одна з ключових переваг: поруч...
    Риелтор
  • Житло
    94 000 $
    1 497 $/м²

    Александра Довженко ул., 37

    2 комнаты
    63 / 29 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    2019 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом у ЖК «Левада Затишна» 2 поверх із 9 Площа — 62,8 м² (житлова 29 м², кухня 15,6 м²) Простора та світла квартира у сучасному житловому комплексі Левада Затишна — ідеальний варіант для комфортного життя Будинок зданий та заселений Підключені всі міські комунікації Якісний сучасний ремонт Укомплектована кухня Квартира повністю готова до проживання Чудова локація — поруч усе необхідне для щоденного комфорту: магазини, школи, садочки. У пішій доступності — Парк імені Тараса Шевченка та міське озеро — ідеальні місця для прогулянок та відпочинку. Це квартира, в яку можна заїхати одразу — без зайвих витрат і ремонту За детальною інформацією телефонуйте...
    Риелтор
  • Житло
    115 000 $
    1 006 $/м²

    Крайняя ул., 1В

    БЕЗ КОМИССИИ
    4 комнаты
    114 / 55 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2008 год постройки
    сегодня
    Квартира велика, двохрівнева, має 4 кімнатни і 3 санвузла. В квартирі повністю зроблений євроремонт, декоративна штукатурка, автономне опалення, підігрів підлоги кругом де є плитка. Плитка іспанського виробництва. Все зроблене з дерева (двері, дубові сходи, вся підлога дерев’яна паркетна дошка). Вхідні двері броньовані, зроблені на замовлення. Кухня зроблена під замовлення фірми Komandor, встановленна посудомойна машина. Також є пральна та сушильна машина. Уся техніка німецького виробництва. Верхній поверх містить 5 skaylaight вікон німецького виробництва і 2 двохзонні кондиціонери Carrier (тепло+холод). Меблі залишають за домовленістю, також залишається холодильник та уся техніка(крім телев...
    Риелтор